Zpět na výpis

Pěkný lyžařský apartmán v Dolomitech, Daiano, Val di Fiemme

2
ID: IT0557

Velmi pěkný alpský byt ve vyhlášené oblasti Val di Fiemme na prodej...

Čtěte více

10 778 985 Kč

399 000 €

363 970 £

464 672 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný apartmán se nachází v malebné vesničce Diano, v srdci lyžařského areálu Val di Fiemme. Byt je v perfektním stavu a je připravený k nastěhování. Nachází se ve 2. patře nedávno zrekonstruované budovy s moderním výtahem. Jeho užitná plocha činí asi 90 m2 a skládá se ze světlé a útulné místnosti s kuchyňským koutem a s balkonem orientovaným na jih, odkud se nabízí krásný výhled na hory a krajinu, 1 velké ložnice s vlastní koupelnou ensuite a 1 ložnice s balkonem a další koupelny. V ceně je zahrnuta sklepní místnost a kryté parkovací místo. Daiano je malá vesnice 3 km od Cavalese, 5 km od Alpe Cermis a 12 km od lyžařských terénů Pampeago. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka skibusu. Nejbližší přístupový bod ke slavnému okruhu Sellaronda je asi 40 / 50min jízdy. Samotné Alpe Cermis je součástí širšího údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek, které spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá. Pro svou výhodnou polohu a snadnou dostupnost je tato nemovitost ideální pro každého, kdo miluje italské Dolomity a chce mít přímý přístup k lyžařským terénům a zároveň i k některým větším lyžařským areálům v krátké dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247