Zpět na výpis

Pěkný lyžařský apartmán v Dolomitech, Daiano, Val di Fiemme

2
ID: IT0557

Velmi pěkný alpský byt ve vyhlášené oblasti Val di Fiemme na prodej...

Čtěte více

9 839 340 Kč

399 000 €

356 137 £

384 875 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento krásný apartmán se nachází v malebné vesničce Diano, v srdci lyžařského areálu Val di Fiemme. Byt je v perfektním stavu a je připravený k nastěhování. Nachází se ve 2. patře nedávno zrekonstruované budovy s moderním výtahem. Jeho užitná plocha činí asi 90 m2 a skládá se ze světlé a útulné místnosti s kuchyňským koutem a s balkonem orientovaným na jih, odkud se nabízí krásný výhled na hory a krajinu, 1 velké ložnice s vlastní koupelnou ensuite a 1 ložnice s balkonem a další koupelny. V ceně je zahrnuta sklepní místnost a kryté parkovací místo. Daiano je malá vesnice 3 km od Cavalese, 5 km od Alpe Cermis a 12 km od lyžařských terénů Pampeago. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka skibusu. Nejbližší přístupový bod ke slavnému okruhu Sellaronda je asi 40 / 50min jízdy. Samotné Alpe Cermis je součástí širšího údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek, které spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá. Pro svou výhodnou polohu a snadnou dostupnost je tato nemovitost ideální pro každého, kdo miluje italské Dolomity a chce mít přímý přístup k lyžařským terénům a zároveň i k některým větším lyžařským areálům v krátké dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528