Zpět na výpis

Pěkný dům se zahradou rozdělený na dva apartmány

4 10 000m
ID: IT0538

Velmi pěkný samostatný dům rozdělený na 2 apartmány s velkou zahradou přímo u historického centra městečka Guardistallo…

Čtěte více

8 166 000 Kč

300 000 €

272 010 £

355 647 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný dům se nachází v městečku Guardistallo, které leží v samotném srdci Toskánska zhruba 60 km od Pisy, 90 od Florencie a Sieny a 28 od etruské Volterry. Na nejbližší pláž je to pouhých 10 minut jízdy autem. Dům se rozkládá na ploše 160 m2 a je rozdělen na 2 samostatné apartmány. Každý z nich se skládá z kuchyně, 2 ložnic a koupelny. Nemovitost obklopuje velká zahrada se vzrostlými stromy, která se rozprostírá přímo u historického centra. Jen 9 km odsud leží slavné městečko Bolgheri, které proslulo po celém světě kvalitou místních vín.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247