Zpět na výpis

Pěkný dům s výhledem na olivové háje a vinice, Poreč

3 1 ano 3 000m
ID: CH0037

Na kraji vesnice, která je vzdálená 6 km od centra města Poreč, stojí tento dům s vyhřívaným bazénem a okouzlujícími výhledy do zeleně a na moře v dáli…

Čtěte více

7 488 250 Kč

275 000 €

248 325 £

325 081 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům o celkové ploše 110 m2 byl postaven v roce 2012 a nalézá se 3 km od moře. V přízemí domu je situován velký obývací pokoj s krbem a francouzskými dveřmi, které vedou na zastřešenou terasu, jídelna, kuchyně, ložnice, koupelna a komora. Po schodech se dostaneme do patra, kde se nalézají dvě ložnice, koupelna a balkón s výhledem. Vila je vybavena centrálním vytápěním a klimatizací, na podlahách v přízemí je italská dlažba a v patře parkety. Vila se prodává kompletně zařízená. Na pozemku o ploše 600 m2 se nachází vyhřívaný bazén (8 x 4 m).
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247