Zpět na výpis

Pěkný apartmán na horách v Bad Kleinkirchheim

1
ID: AT0178

Skvělý a prostorný apartmán na prodej v horské oblasti bez povinnosti pronájmu blízko sjezdovek v Bad Kleinkirchheim…

Čtěte více

4 251 503 Kč

164 500 €

142 577 £

198 381 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný apartmán na horách v ideální poloze v centru oblíbeného lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, jen pár minut od lyžařských vleků. Bez povinnosti pronájmu!

POLOHA: Bad Kleinkirchheim je pěkné vysokohorské město v srdci Korutanských hor Nockberge s rozsáhlou sítí turistických tras (1000 km) a cyklistických tras (700 km). V zimě se můžete ponořit do opravdové alpské pohádky a ať už dáváte přednost lyžování, snowboardingu, sáňkování nebo sněžnicím, oblast má pro každého něco. Lyžaři si užijí zejména více jak 100 km sjezdovek, ke kterým je vyveze 24 lanovek a lyžařských vleků.

Tato nemovitost je ideálně situována v centru města, jen pár kroků od supermarketu, restaurací a různých obchodů. Přímo před domem je zastávka skibusu, do lyžařského areálu se snadno dostanete také pěšky.

NEMOVITOST K dispozici je apartmán s balkonem a soukromým parkovacím místem, který je plný slunečního svitu a orientovaný na jih. Byt má velký obývací pokoj se vstupem na pěkný balkon, kuchyň a jídelní kout, ložnici a koupelnu s vanou. Byt se prodává nezařízený.

POUŽITÍ : Tento byt má vzácný statut - není povinné jej pronajímat! Samozřejmě pokud majitelé chtějí, je možné apartmán pronajímat.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247