Zpět na výpis

Pěkna vila se vzrostlou zahradou nedaleko Ostuni

2 15 000m
ID: IT0764

Pěkná, modernější vila s velkým a udržovaným pozemkem se vzrostlými palmami se nachází jen 15 km od moře nedaleko městečka Ostuni...

Čtěte více

6 153 720 Kč

228 000 €

208 870 £

268 757 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouze 1,5 km od města San Michele Salentino nabízíme k prodeji tuto vilu o ploše 136 m² s pozemkem o velikosti 3675 m².

Vila se skládá ze dvou ložnic, velkého a světlého obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně, dvou koupelen, komory a verandy. Vybavena je klimatizaci, krbem, artéskou studnou, nádrží na vodu, alarmem, automatickou bránou u vjezdu na pozemek, fotovoltaickými panely a venkovní pecí na dřevo. Zahrada je osázena nádhernými palmami a ovocnými stromy.

Je možné rozšířit stávající budovu a také postavit plavecký bazén. Nemovitost se nachází 10 km od Ostuni, 15 km od moře a 30 km od letiště Brindisi.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247