Zpět na výpis

Pěkná rodinná vila v klidné oblasti, Costa Degli Dei

2 1 000m
ID: IT0756

Skvělá nabídka koupě nemovitosti - pěkná vilka s velkou vzrostlou zahradou v Kalábrii jen 1000 metrů od krásných písečných pláží a 6 km od městečka Tropea...

Čtěte více

5 300 825 Kč

215 000 €

187 613 £

212 509 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato půvabná rodinná vila s velkou středomořskou zahradou se nachází 1 km od krásných písečných pláží na Costa degli Dei. Vila je vybavena veškerým komfortem, v okolí je restaurace, pizzerie, obchody nebo rybí trh. Je obklopena nádhernou zahradou (o velikosti cca 3000 m²) porostlou olivovníky, palmami nebo kaktusy. Dům se skládá z obývacího pokoje s krbem, vybavené kuchyně, dvou dvoulůžkových ložnic, koupelny se sprchou a velké terasy s grilem a s výhledem do zahrady.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247