Zpět na výpis

Pěkná dvoubytová vila blízko moře, Cabo Roig

8
ID: SP0208

Blízko k moři, částečně zařízeno, zahrada

Čtěte více

15 383 725 Kč

595 000 €

530 290 £

690 844 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zlevněno z 680,000 EUR na 595,000 EUR. Tato jedinečná samostatně stojící nemovitost má 8 ložnic a 4 koupelny. Nachází se v Cabo Roig ve druhé řadě od moře. Nemovitost je v současné době rozdělena do dvou samostatných bytových jednotek - na horní a přízemní byt, každý s obývacím pokojem, kuchyňí, dvěma koupelnami a čtyřmi ložnicemi. Nemovitost se nachází na velmi velkém pozemku s dostatkem prostoru pro soukromý bazén. Je zde velká příjezdová cesta, kde mohou parkovat až čtyři vozidla. Je potřeba určitá modernizace, což se ovšem odráží v ceně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247