Zpět na výpis

Panoramatický dům u moře, Montignoso

3 ano 8 000m
ID: IT0990

Panoramatická kamenná toskánská vila jen 8 km od moře u malé vesničky ve výborném stavu…

Čtěte více

23 189 800 Kč

940 000 €

799 593 £

1 005 324 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato klasická toskánská vila se nachází v jedinečné lokalitě s naprostým soukromím, nádherným výhledem do krajiny a na moře a v docházkové vzdálenosti od malé vesničky s obchodem a kavárnou. Moře je pouhých 8 km a na pláž lze jednoduše dojet i na elektrickém kole. V hlavním patře se nachází velmi prostorný a světlý obývací pokoj, moderně vybavená kuchyně, menší pokoj vybavený saunou, koupelna s WC a spíž. V prvním patře jsou dvě ložnice, každou s vlastní koupelnou a další pokoj. Panoramtická terasa odsud nabízí překrásné výhledy. Ve sníženém přízemí, propojeném s hlavním patrem vnitřním schodištěm, které je v současné době nedokončené lze vybudovat další cca 70 m2 velký apartmán nebo další ložnice. Dům prošel nedávnou rekontrukcí a je ve výborném stavu k okamžitému nastěhování. Je nabízen s veškerým nábytkem a vybavením. Dům má klimatizaci,satelitní televizi, wifi, alarm, plynové topení, krb, saunu a venkovní jacuzzi. Zahrada patřící k domu je 3000 m2 velká a jsou na ní i olivové stromy, ze kterých si lze nechat vyrobit vlastní olej. Majitelé vzhledem k blízkosti moře nikdy nevybudovali bazén, je to ale možné a povolené (existuje projekt). Dům je také výbornou investicí na pronájem, vzhledem k lokalitě, která má snad všechno, co si lidé slibují od idylické toskánské dovolené: přírodu, moře, historická městečka s dobrým jídlem a vínem. Vzdálenost od letiště v Pise je cca 40 minut a od letiště ve Florencii 1 hodinu 10 minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247