Zpět na výpis

Panoramatický apartmán v Lido di Jesolo

2 1 ano 400m
ID: IT1056

Krásný apartmán umístěný v ikonické budově v centru Lido di Jesola

Čtěte více

11 596 025 Kč

469 000 €

404 268 £

495 726 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Apartmán v 10.patře luxusní elegantní rezidence s bazénem a vlastním místem na pláži v Lido di Jesolo. Výborný stav a panoramatické výhledy. Nábytek a vybavení v ceně.

POLOHA: Apartmán je umístěn v rezidenci Aquileia, která se nachází v centrální části Lido di Jesola blízko Piazza Mazzini jen pár minut od promenády s obchody a restauracemi. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Velmi světlý, moderně vybavený apartmán je umístěn v 10. patře věže Aquileia která je ikonickou stavbou Lido di Jesola a je vidět skoro z celého letoviska, takže se nikdy neztratíte. Apartmán sestává z velkého světlého obývacího pokoje, 2 prostorných ložnic, 2 koupelen se sprchou a velké terasy ideální k venkovnímu stolování díky nádherným výhledům na moře a město. Byt je vybaven topením v podlaze, klimatizací a patří k němu garážové parkování. Nábytek a vybavení jsou v ceně včetně pračky. Rezidence má k dispozici bazén a také soukromá místa na pláži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528