Zpět na výpis

Panoramatické apartmány v Tauplitzu

1-3
ID: AT0121

V půvabném lyžařském středisku Tauplitz jen pár kroků od centra vznikají nové, kvalitní apartmány, které lze koupit jako investici nebo pro vlastní užití....

Čtěte více

4 745 308 Kč - 11 342 436 Kč

178 261 € - 426 087 €

159 882 £ - 382 158 £

200 562 $ - 479 393 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nový projekt v Tauplitzu nabízí jedinečný poměr kvality a ceny. Stylové apartmány, jejichž výstavba začne už v roce 2019 se nachází přímo v malebné obci Tauplitz, cca. 5 minut chůze od centra a 10 minut od lanovky. Hned u objektu je také zastávka skibusu. Projekt se skládá ze dvou bytových budov, jedna se 6 a druhá s 10 apartmány. Kvalitní byty s 1-3 ložnicemi, které díky vyvýšené poloze budou mít nádherné panoramatické výhledy na masiv Grimmingu jsou nabízeny bez vybavení. Balíček si je možné dokoupit u developera nebo si byt vybavit sám. Flexibilní je i užití apartmánu. Apartmán lze buď turisticky pronajímat snebo užívat pro vlastní dlouhodobé bydlení. Pronájem turistům s očekávaným výnosem 4-5% zajistí místní osvědčená firma. I při turistickém pronájmu je možné apartmán využívat několik týdnů v roce pro vlastní dovolenou. Typ užití lze během let měnit. Výjimečný je i splátkový kalendář, kdy 85% ceny apartmánu zaplatí kupující teprve 2 týdny před předáním. K bytu je možné si přikoupit garážové stáni nebo parkovací místo. V bytě je možné si nechat přidělat i krb či saunu. Rodinná lyžařská oblast Tauplitzalm nabízí 43km sjezdovek s dlouhou lyžařskou sezónou a 130 km běžeckých tras. V létě zase za 15 minut dojedete k jezerům Solné komory.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247