Zpět na výpis

Panoramatická vila s bazénem v Costa Paradiso

3 1 ano 1 500m
ID: IT1194

Příjemná samostatná vila s bazénem a výhledem na moře v Costa Paradiso

Čtěte více

13 236 600 Kč

520 000 €

444 913 £

559 782 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Idylická vila zasazená ve středomořské zahradě s bazénem a nádherným výhledem na moře se nachází v oblíbeném letovisku Costa Paradiso na severozápadě Sardinie.

Costa Paradiso je oblíbené letovisko na severozápadním pobřeží Sardinie. Je především známé pro svou divokou přírodu a úžasné písčité zátoky. Hlavní pláží městečka je úžasná Cala Li Cossi ale krásně se vykoupat lze také u jeskyň Le Sorgenti a Li Baietti. V městečku najdete také 2 minimarkety, několik restaurací, obchůdků a barů. Letiště v Olbii se nachází asi 1h30 jízdy. Okolí je ideální pro výlety na další pláže nebo do půvabných historických městeček - za zmínku určitě stojí blízké Castelsardo nebo přístav Santa Teresa di Gallura. Kdo hledá širokou písčitou pláž si rád zajede do Valledorie.

Vila je strategicky umístěna na kopci a poskytuje tak krásné výhledy na pobřeží. Je obklopena udržovanou zahradou, jíž dominuje bazén a relaxační zóna s lehátky. V rohu zahrady je umístěno barbecue. Interiér je zařízen v tradičním sardinském stylu. Z velkých okenic je opět krásný výhled na zahradu a horizont. Jednopodlažní nemovitost tvoří velký obývací pokoj, kuchyně, 3 ložnice a 2 koupelny. Veranda je perfektním místem pro celoroční venkovní stolování. K vile patří jedno zastřešené a jedno nezastřešené venkovní parkovací stání.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528