Zpět na výpis

Panoramatická vila ponořená v zeleni kousek od pláže na Sardinii

4 ano
ID: IT0698

Idylická vila v nádherné přírodě blízko u moře v oblasti Castiadas na Sardinii

Čtěte více

12 115 250 Kč

490 000 €

422 370 £

517 923 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V oblasti krásné oblasti Castiadas, mezi horami a mořem, v jihovýchodní Sardinii nabízíme tuto samostatnou vilu. Vila je obklopena udržovanou zahradou o velikosti 2,000m2 s olivovníky, ze které je krásný výhled na okolní krajinu. Nemovitost je v perfektním stavu, připravena k nastěhování a skládá se ze 2 oddělených jednotek. V každé části najdete obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, koupelnu, spíž a verandu. Celková užitná plocha je okolo 220m2. K nemovitosti dále patří prostorný sklep.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247