Zpět na výpis

Panoramatická středomořská vila po rekonstrukci u Porto Cervo

6 1 ano 1 700m
ID: IT1185

Krásná vila s inifinity bazénem v prestižní pozici nedaleko Porto Cervo, Pevero Golf Clubu a letiště v Olbii

Čtěte více

48 364 500 Kč

1 900 000 €

1 625 643 £

2 045 357 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na kopci Pantogia jen 2.5 kilometru od světoznámého letoviska Porto Cervo nabízíme tuto elegantní vilu s panoramatickým výhledem záliv Pevero a bazénem infinity. Vila prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2022 a prezentuje se v minimalistickém středomořském stylu.

LOKALITAPantogia a její okolí jsou nejprestižnější lokalitou na celé Sardínii a soustřeďují se zde nejluxusnější vily. Movité majitele láká především kombinace klidu a soukromí, nádherné přírody a blízkosti ke světoznámému Porto Cervu. V oblasti je možné podnikat krásné procházky bujnou přírodou - oblíbená je stezka Pevero Health Trail. Milovníky golfu potěší golfové hřiště Pevero Golf Club. Půvabná pláž Piccolo Pevero je vzdálena pouze 1.7km. Letiště Costa Smeralda v Olbii je vzálené pouze 30min jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila se rozkládá na pozemku o rozloze asi 400m2, na němž je umístěn bazén ve stylu infinity a relaxační zóna. Dalším venkovním prostorem je zastřešená veranda o výměře 40m2. Interiér je rozmístěn na dvou podlažích a najdete zde celkem 6 ložnic a 6 koupelen. Centrálním prostorem celého domu je samozřejmě velký obývací sál s moderní kuchyní a jídelnou. Manželská ložnice má východ přímo k bazénu. Vila je zařízena v příjemném vzdušném stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528