Zpět na výpis

Osobitá toskánská vila v Radda in Chianti

4 1
ID: IT1169

Velká vila s bazénem a rozložitým pozemkem v srdci Chianti nedaleko Florencie

Čtěte více

37 896 000 Kč

1 600 000 €

1 373 043 £

1 710 571 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velkolepý toskánský venkovský dům v malebném městečku Radda in Chianti v srdci stejnojmenné vinařské oblasti blízko Florencie. Tento rozložitý dům se vypíná na kopci a nabízí nádherné výhledy do okolí na vinice. Jedná se o jedinečnou stavbu s velkým historickým dědictvím, které je patrné jak z venku, tak na vnitřních prvcích. Interiér se rozkládá na 400m2 a třech podlažích plus sklep o dalších asi 70m2. Světlý dvojitý obývací pokoj je ideálním prostorem pro slavnosti a společné chvíle s rodinou a hosty. Venkovní zastřešená veranda nabízí další místo pro venkovní stolování v jakémkoliv ročním období. Dům je obklopen zahradou s bazénem a asi 40 hektary pozemků, které zaručují klid a soukromí. Na pozemku také najdete asi 140 olivových stromů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528