Zpět na výpis

Originální vila na prodej v Porto Cesareo

4
ID: IT0834

Atraktivní vila ve výborném stavu v oblíbené části Apulie v blízkosti nádherných pláží

Čtěte více

6 781 500 Kč

275 000 €

233 242 £

290 802 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vzdušná vila s nápaditými doplňky a zajímavým rozložením s oddělenou dependance v krásné oblasti na okraji půvabného rybářského městečka Porto Cesareo v jihozápadní Apulii. Tato oblast je známá pro své úžasné dlouhé pláže s jemným pískem, bezstarostnou italskou atmosféru a jedinečnou gastronomií založenou na lokálních surovinách, rybách a mořských plodech.

Nemovitost je umístěna v klidné rezidenční oblasti La Strea na jižním okraji Porto Cesareo nedaleko nádherných pláží. Kvůli své přírodní kráse a nekonečným plážím v tropickém stylu se tato oblast nazývá italské Maledivy.

Objekt je obklopen anglickou zahradou o rozloze přibližně 600 m2, ideální pro relaxaci, barbecue a posezení. Nemovitost je třípodlažní budova s veselou fasádou v apulijských barvách, tedy bílé a modré. Přízemí o výměře asi 72m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvoulůžkové ložnice, třílůžkové ložnice s vlastní koupelnou, další koupelny a balkónu o výměře asi 10m2. První patro se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dalším balkónem, dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Patro dále dotváří velká panoramatická terasa o ploše asi 25m2. V suterénu se nachází sklep v rustikálním stavu o celkové ploše 66m2. Dům má přístavbu o rozloze asi 17m2, která je koncipována jako jednoduchá garsonka s kuchyňským koutem a koupelnou, perfektní pro hosty nebo na pronájem. Všechny pokoje jsou plně klimatizované. Objekt se nalézá ve výborném stavu a zahrada je pečlivě udržovaná.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247