Zpět na výpis

Originální vila 300 metrů od pláže v Baia Santa Reparata

ano 300m
ID: IT1261

Středomořská vila jen pár kroků od moře na severu Sardinie blízko Santa Teresa di Gallura a mysu Capo Testa

Čtěte více

15 587 200 Kč

640 000 €

548 768 £

689 211 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato romantická samostatná vila s jednoduše úžasným výhledem na moře je zasazena do tropické středomořské zahrady s mnoha idylickými zákoutími. Krásná pláž je vzdálena jen 300 metrů od domu. Vila se nachází v příjemné zátoce Baia Santa Reparata jen několik minut od impozantního mysu Capo Testa, známého díky velkým žulovým kamenům. Tyto kameny byly také nápaditě využity uvnitř nemovitosti a spolu s oblými tvary a modro-bílým vybavení dotvářejí středomořský styl domu. Vila má vnitřní výměru asi 115m2 a skládá se z obývacího pokoje, jídelny a oddělené kuchyně, 2 ložnic, koupelny, prádelny s další koupelnou, střešní terasy a verandy. Vila byla postavena v 70.letech a v roce 2019 prošla rekonstrukcí. V okolí najdete bar a minimarket. Kompletní občanská vybavenost je pak k dispozici v Santa Teresa di Gallura vzdáleném 3km. Odsud také denně vyplouvají trajekty na Korsiku. Letiště v Olbii je vzdáleno 60km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528