Zpět na výpis

Originální palác ze 16.století s moderními prvky v krásném toskánském městečku

3 20m
ID: IT0670

Unikátní historický palác ve výborném stavu v srdci Toskánska

Čtěte více

13 234 900 Kč

490 000 €

449 616 £

575 230 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Opravdu jedinečná nemovitost je na prodej v rozkošném městečku Massa Marittima v jižním Toskánsku. Tento kamenný palác ze 16.století se nachází v historické části tohoto toskánského středověkého města a je obklopen dalšími historickými paláci. Dúm byl plně zrekonstruován se zachováním mnoha charakteristických znaků typických pro podobné toskánské nemovitosti s vkusným propojením s moderními prvky. Palác vyzařuje opravdový šarm a osobitost. Nemovitost má užitnou plochu asi 200m2 rozloženou přes 3 patra spojené zajímavým vnitřním schodištěm ze skla, kaštanového dřeva a železa. Najdete zde prostorný, ale útulný obývací pokoj s krbem, kuchyni, jídelu, 3 ložnice, 2 koupely a studovnu. V přízemí je jacuzzi pro 6 osob se sprchou a možností sauny. Dům má klimtizaci a k dispozici je garáž. Nemovitost se nalézá ve výborné pozici jen necelých 20 minut od moře a v blízkosti dalších krásných toskánských měst jako například Follonica, Castiglione di Pescaia, Grosseto nebo Volterra, ideálních pro krátké výlety během roku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247