Zpět na výpis

Okouzlující vila ve vilové čtvrti v Cala d'Or

4 1
ID: SP0522

Tato velmi dobře udržovaná vila se nachází ve velké rezidenční čtvrti u Cala Esmeralda v blízkosti pláží i centra města. Dům má bazén a z patra je výhled na moře...

Čtěte více

24 763 200 Kč

960 000 €

862 409 £

1 083 349 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Okouzlující a velmi dobře udržovaná vila se nachází v klidné vilové čtvrti u Cala Esmeralda, velmi blízko dvou pláží. Centrum Cala d'Or je v docházkové vzdálenosti. Tento dům má v přízemí dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma koupelnami, kuchyň a velký obývací pokoj s jídelním koutem a se vstupem na terasu, k bazénu a na zahradu. Je zde také velká garáž. Do prvního patra se vstupuje po externím schodišti a jsou zde další dvě velké dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Jedna z ložnic má dvě velké terasy a výhled na moře. Vila má přístup na střechu, odkud je také dobrý výhled na moře. Dům je vybaven klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247