Zpět na výpis

Okouzlující vila ve vilové čtvrti v Cala d'Or

4 1
ID: SP0522

Tato velmi dobře udržovaná vila se nachází ve velké rezidenční čtvrti u Cala Esmeralda v blízkosti pláží i centra města. Dům má bazén a z patra je výhled na moře...

Čtěte více

24 412 800 Kč

960 000 €

825 677 £

1 173 241 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující a velmi dobře udržovaná vila se nachází v klidné vilové čtvrti u Cala Esmeralda, velmi blízko dvou pláží. Centrum Cala d'Or je v docházkové vzdálenosti. Tento dům má v přízemí dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma koupelnami, kuchyň a velký obývací pokoj s jídelním koutem a se vstupem na terasu, k bazénu a na zahradu. Je zde také velká garáž. Do prvního patra se vstupuje po externím schodišti a jsou zde další dvě velké dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Jedna z ložnic má dvě velké terasy a výhled na moře. Vila má přístup na střechu, odkud je také dobrý výhled na moře. Dům je vybaven klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247