Zpět na výpis

Okouzlující vila v Apulii, Mesagne

8
ID: IT0266

Architektonicky zajímavá vila na okraji města se vzrostlou zahradou…

Čtěte více

15 120 000 Kč
560 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující vila se nachází na okraji města Mesagne. Vila má dvě patra, které nabízejí 8 ložnic, obývací pokoj, kuchyň a 4 koupelny. Nemovitost se nachází v klidné oblasti, je obklopen krásným pozemkem s mnoha rostlinami a ovocnými stromy. Jedinečná architektura, unikátní fresky a krásné klenuté stropy byly zachovány. Na pozemku lze ještě stavět. Vila o ploše 435m² na pozemku o velikosti 3000m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247