Zpět na výpis

Okouzlující vila u pláže s výhledem na moře, Balcon al mar

3 1 ano
ID: SP0556

Okouzlující vila s bazénem, samostatným apartmánem a výhledem na pláž...

Čtěte více

15 142 750 Kč

595 000 €

502 364 £

690 378 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato okouzlující vila s výhledem na moře se nachází v oblasti Balcon Al Mar a obklopuje ji krásný oplocený pozemek s bazénem a zahradou o rozloze 1 027 m2. Vila se rozkládá pouze na jedné úrovni a její užitná plocha činí 172 m2. Je složena z prostorné jídelny s vchodem na arkádovou terasu, otevřené kuchyně, koupelny, 2 ložnic a 1 dvoulůžkového pokoje s vlastní koupelnou. Ve spodní části vily je navíc samostatný apartmán s otevřenou kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou, další 1 pokoj a herna. Na pozemku se rozkládá krásný bazén, zahrada s grilem a najdete zde i garáž. Z obývacího pokoje a arkádové terasy se nabízí úchvatný výhled na moře a na pláž "La Barraca".
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247