Zpět na výpis

Okouzlující vila se zahradou, Bibione

2 500m
ID: IT0549

Okouzlující vila se zahradou nedaleko moře…

Čtěte více

5 699 100 Kč

220 000 €

189 875 £

267 137 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tato krásná dvoupodlažní vilka se nachází v Bibione, v ulici Via Lira, zhruba 500 metrů od moře. Vila je obklopena pěknou soukromou zahradou s živým plotem. Na pozemku se nachází i kryté parkovací místo. Vila je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 100 m2. Skládá se z obývacího pokoje s odděleným jídelním koutem, kuchyně, 1 ložnice a 1 koupelny s toaletou a sprchou v přízemí. V prním patře je další ložnice, velká koupelna, pračka a terasa. Vila je plně vybavena světlým nábytkem v kombinaci s terakotovými podlahami a působí velmi útulně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528