Zpět na výpis

Okouzlující vila se zahradou, Bibione

2 500m
ID: IT0549

Okouzlující vila se zahradou nedaleko moře…

Čtěte více

5 882 800 Kč

220 000 €

201 431 £

259 509 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná dvoupodlažní vilka se nachází v Bibione, v ulici Via Lira, zhruba 500 metrů od moře. Vila je obklopena pěknou soukromou zahradou s živým plotem. Na pozemku se nachází i kryté parkovací místo. Vila je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 100 m2. Skládá se z obývacího pokoje s odděleným jídelním koutem, kuchyně, 1 ložnice a 1 koupelny s toaletou a sprchou v přízemí. V prním patře je další ložnice, velká koupelna, pračka a terasa. Vila je plně vybavena světlým nábytkem v kombinaci s terakotovými podlahami a působí velmi útulně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247