Zpět na výpis

Okouzlující vila s výhledem na golfové hřiště, Lagos

4 1
ID: PT0184

Okouzlující vila stojící přímo proti golfovému hřišti…

Čtěte více

21 828 000 Kč

850 000 €

737 781 £

1 025 029 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná luxusní vila byla postavena v roce 2019 přímo proti golfovému hřišti ve známém golfovém rezortu. Rozkládá se na pozemku 618 m2 a její užitná plocha činí 312 m2. Vila je dvoupodlažní a je přístupná přes elektrickou vstupní bránu a příjezdovou cestu. Na dvou patrech se rozkládají 4 ložnice s vlastními koupelnami, příjemný obývací prostor, kuchyně a jídelní prostor. V přízemí najdete garáž pro 2 auta a další prostor, který může být využit jako herna, anebo například pátá ložnice. Na pozemku se rozkládá krásný bazén. Nemovitost je opatřena prostornými terasami, ze kterých je nádherný výhled na golfové hřiště Lagos a Monchique Hills. Vila je plně klimatizovaná, má solární panely pro teplou vodu a podlahové vytápění v koupelnách. Rezort, ve kterém se nachází, je 24 hodin denně střežen bezpečnostní agenturou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247