Zpět na výpis

Okouzlující vila přímo na pláži, Granelli

2 ano 2m
ID: IT0712

Impozantní vila se zahradou a velkou terasou umístěná přímo na jedné z nejkrásnějších pláží na Sicílii v klidném a malebném letovisku Granelli…

Čtěte více

10 122 920 Kč

388 000 €

350 359 £

460 300 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji exkluzivní vilu se zahradou a prostornou terasou umístěnou přímo na jedné z nejkrásnějších pláží na Sicílii v malebném a klidném letovisku Granelli. Vila je ve vynikajícím stavu a obklopuje ji příjemná zahrada. Její součástí je i garáž pro 2 auta. Užitná plocha nemovitosti činí cca 108 m2 + 126 m2 terasy. Skládá se z moderní kuchyně, pohodlného obývacího pokoje s krbem a s jídelním stolem a skleněnými dveřmi s přímým přístupem na hlavní terasu, 2 dvoulůžkových ložnic a 2 malých místností, z nichž jedna sousedí s jednou z hlavních ložnic a koupelnou. Z venkovní části nemovitost nabízí nádhernou prostornou terasu s výhledem na moře, sprchu s koupelnou a krásnou zahradu 585 m2 s květinovými záhony, trávníkem a grilem. Odsud také vede vnější schodiště na horní terasu asi 80 m2. Granelli je velmi klidné přímořské letovisko tvořené pouze domy. Pláže jsou navštěvovány pouze místními obyvateli a tudíž nejsou ani přeplněné. Proto je místo příjemné pro ty, kteří milují relaxaci a klid.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247