Zpět na výpis

Okouzlující vila přímo na pláži, Fontane Bianche

3 ano 10m
ID: IT0288

Krásná vila na Sicílii s úžasným výhledem na moře a s přímým vstupem na pláž…

Čtěte více

15 660 000 Kč
580 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující vila s přímým přístupem na pláž ve Fontane Bianche. Vila o velikosti 130 m² je postavena na pozemku o ploše 800 m². Zahrada je pěkně udržovaná. Vila se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 3 ložnic a 2 koupelen. U domu je nádherná veranda s výhledem na moře a komfortní venkovní sprcha s vlastním sociálním zařízením.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247