Zpět na výpis

Okouzlující vila na menším útesu ve Fontane Bianche

3 ano 200m
ID: IT0652

Okouzlující vila se zahradou a oploceným pozemkem postavená na menším útesu nad průzračným mořem...

Čtěte více

6 338 280 Kč

239 000 €

215 771 £

290 560 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato okouzlující a velmi malebná vila se zahradou se nachází jen kousek od pláže ve Fontane Bianche zhruba 200 m od krásného čistého moře. Vila stojí na nízkém útesu, který je ideální jak pro děti tak pro ty, kteří milují šnorchlování. Dům je přístupný na pevnině po široké cestě, nebo také lodí po vodě. Vstup do domu je střežen branou a pozemek je kompletně oplocený. Před domem je dostatek místa pro parkování. Užitná plocha nemovitosti činí 125 m2. Tvoří ji velká terasa o rozloze 26 m۶ obývací pokoj s krbem, kuchyň, hala, 3 ložnice a koupelna. Pozemek má rozlohu 1000 m2. Je na něm zpevněná cesta, zahrada s trávníkem a stromy sad s ovocem a citroníky, studna a venkovní sprcha. K vile patří také přístavba, která sloužila jako pekárna (garáž) o výměře 25 m2 s dřevovou troubou. Fontane Bianche je malá rekreační oblast, která se nachází na východním pobřeží Sicílie. Je vyhlášená bílými písečnými plážemi, které lemují romantické útesy. Oblíbená je zejména mezi milovníky šnorchlování a potápění. V letovisku najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Zhruba 15 km odsud se nachází historické město Syrakusy s mnoha památkami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247