Zpět na výpis

Okouzlující tradiční vila v lukrativní lokalitě, Alvor

5 1 7m
ID: PT0164

Tato překrásná vila s 5 ložnicemi, zahradou a vyhřívaným bazénem se nachází v lukrativní lokalitě Penina Golf Rezort nedaleko městečka Alvor v západním Algarve a poskytuje dostatek soukromí...

Čtěte více

13 597 500 Kč

525 000 €

453 371 £

631 854 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující tradiční vila s pěti ložnicemi se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Penina Golf Rezort nedaleko městečka Alvor v západním Algarve. Je zasazena na nádherném pozemku o rozloze 360 akrů. Objekt poskytuje velké soukromí. Jeho součástí je i pěstěná zahrada obehnaná 2,5 m vysokým živým plotem. Tato prostorná vila byla postavena v roce 1988 a stále si zachovává svoje genius loci. Má charakter tradičního domu rozloženého na dvou podlažích. K dispozici jsou dvě garáže. Jedna uzavřená a druhá u vchodu do domu. Vchod do přízemí nás zavede do haly, odkud vede schodiště do všech částí domu. V přízemí najdete velký salonek a jídelnu s automatickým krbem na dřevěné pelety sousedící s oranžerií orientovanou na západ a opatřenou velkými posuvnými okny, která se otevírají k zadní terase, zahradě a bazénu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň s průchodem do jídelny, prádelna a technická místnost. Kuchyň je opatřena krytou terasou, která spojuje samostatnou přístavbu s jídelnou a hernou. Dále zde najdete ložnici s manželskou postelí, vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. První patro vás překvapí svou prostorností. Nacházejí se zde 3 dvoulůžkové ložnice s 3 rodinnými koupelnami. Ze všech pokojů je přístup na malý a velký balkon s výhledem na bazén a do zahrady. Z velkého balkonu je zde přístup do samostatné ložnice s vlastní koupelnou se sprchou. K dispozici je i vyhřívaný bazén s nedávno instalovaným čerpadlem, automatickým PH zařízením a solným systémem. Bazén má teleskopický polykarbonátový kryt pro celoroční teplotu pro plavání 30 °C a výměník tepla vzduch/vzduch. Mezi další přednosti patří dvojité zasklení, poplašný systém, solární panely pro ohřev vody, instalovaný invertor chlazení a topení a stropní elektrické ventilátory. Za zmínku stojí i vybavení vily a golfové buggy, které jsou dalším bonusem. Nemovitost má tedy co nabídnout a veškerý její prostor je plně doceněn a využit.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247