Zpět na výpis

Okouzlující tradiční vila v lukrativní lokalitě, Alvor

5 1 7m
ID: PT0164

Tato překrásná vila s 5 ložnicemi, zahradou a vyhřívaným bazénem se nachází v lukrativní lokalitě Penina Golf Rezort nedaleko městečka Alvor v západním Algarve a poskytuje dostatek soukromí...

Čtěte více

14 180 250 Kč

525 000 €

481 732 £

616 318 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující tradiční vila s pěti ložnicemi se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Penina Golf Rezort nedaleko městečka Alvor v západním Algarve. Je zasazena na nádherném pozemku o rozloze 360 akrů. Objekt poskytuje velké soukromí. Jeho součástí je i pěstěná zahrada obehnaná 2,5 m vysokým živým plotem. Tato prostorná vila byla postavena v roce 1988 a stále si zachovává svoje genius loci. Má charakter tradičního domu rozloženého na dvou podlažích. K dispozici jsou dvě garáže. Jedna uzavřená a druhá u vchodu do domu. Vchod do přízemí nás zavede do haly, odkud vede schodiště do všech částí domu. V přízemí najdete velký salonek a jídelnu s automatickým krbem na dřevěné pelety sousedící s oranžerií orientovanou na západ a opatřenou velkými posuvnými okny, která se otevírají k zadní terase, zahradě a bazénu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň s průchodem do jídelny, prádelna a technická místnost. Kuchyň je opatřena krytou terasou, která spojuje samostatnou přístavbu s jídelnou a hernou. Dále zde najdete ložnici s manželskou postelí, vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. První patro vás překvapí svou prostorností. Nacházejí se zde 3 dvoulůžkové ložnice s 3 rodinnými koupelnami. Ze všech pokojů je přístup na malý a velký balkon s výhledem na bazén a do zahrady. Z velkého balkonu je zde přístup do samostatné ložnice s vlastní koupelnou se sprchou. K dispozici je i vyhřívaný bazén s nedávno instalovaným čerpadlem, automatickým PH zařízením a solným systémem. Bazén má teleskopický polykarbonátový kryt pro celoroční teplotu pro plavání 30 °C a výměník tepla vzduch/vzduch. Mezi další přednosti patří dvojité zasklení, poplašný systém, solární panely pro ohřev vody, instalovaný invertor chlazení a topení a stropní elektrické ventilátory. Za zmínku stojí i vybavení vily a golfové buggy, které jsou dalším bonusem. Nemovitost má tedy co nabídnout a veškerý její prostor je plně doceněn a využit.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247