Zpět na výpis

Okouzlující toskánská vila v oblasti Maremma z skvělou cenu

3 1 14 000m
ID: IT0731

Okouzlující toskánská vila s bazénem v oblasti Maremma v dojezdové vzdálenosti od moře za vynikající cenu...

Čtěte více

10 299 900 Kč

390 000 €

353 014 £

470 594 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji okouzlující toskánskou vilu, která je umístěna v jedné z nejkrásnějších částí Toskánska v přírodní oblasti Maremma. Vila se nachází zhruba 3 km od starobylé vesnice Sasseta a 14 km od moře v Marina di Castagneto Carducci. Nemovitost je obklopena zelení a nabízí panoramatický výhled na Val di Cornia. Je ideální pro všechny, kteří hledají nemovitost v dobrém stavu ať už jako prázdninové bydlení, nebo k pronájmu. K nemovitosti vede soukromá cesta a náleží k ní oplocená zahrada. Užitná plocha nemovitosti činí 175 m2 a rozkládá se na jednom podlaží. Skládá se z obývacího pokoje s krbem a přístupem na verandu, kuchyňského koutu, jídelny, 3 ložnic, pracovny, 3 koupelen, dalšího velkého obývacího pokoje s krbem a technické místnosti / skladu umístěné v suterénu. Zavřením dveří lze vilu využít jako dvě samostatné jednotky. Z venkovní části přiléhá veranda s grilem a oplocená zahrada se zavlažovacím systémem, osvětlením a malým bazénem o rozloze 800 m2. Vila se prodává plně zařízená, takže ji lze okamžitě použít a pronajmout. Přístav Livorno je odsud vzdálen 81 km, letiště v Pise 87 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247