Zpět na výpis

Okouzlující toskánská farma nedaleko Quercianelly

4 7 000m
ID: IT0567

Historická farma s velkým pozemkem a nádherným interiérem jen 15 minut od moře a 5 minut od centra města...

Čtěte více

33 291 000 Kč

1 350 000 €

1 204 973 £

1 302 210 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná historická farma s pozemkem 13 ha, na kterém se nacházejí olivovníky, oplocený výběh pro koně, pastviny a lesy se nachází jen 5 minut od centra města Quercianella se všemi potřebnými vybaveními a pouhých 15 minut od moře a od města Livorno. Farma je zasazena v nádherném kopcovitém terénu s krásnými výhledy do okolní přírody. Užitná plocha domu činí 350 m2. Přízemí je složeno z velké kuchyně se starou zachovalou troubou, otevřeného dvojitého obývacího pokoje rozděleného vyzděnými oblouky, jídelny, 2 ložnic s vlastními koupelnami, pracovny, koupelny a prádelny. Do prvního patra vede vnitřní i vnější schodiště. Zde najdete vstupní halu, kuchyni s přístupem na velkou panoramatickou terasu, obývací pokoj, 2 ložnice a 2 koupelny. Díky dvojitému přístupu lze tak dům používat jako rodinné sídlo, nebo dva samostatné celky. Quercianella je malé přímořské letovisko ležící jižně od Livorna. Jeho dominantou je zámek Sonnino stojící na vysokém útesu. Členité pobřeží nabízí mnoho okouzlujících romantických zátiší a poskytuje prostor pro soukromé koupání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247