Zpět na výpis

Okouzlující toskánská farma nedaleko Quercianelly

4 7 000m
ID: IT0567

Historická farma s velkým pozemkem a nádherným interiérem jen 15 minut od moře a 5 minut od centra města...

Čtěte více

31 974 750 Kč

1 350 000 €

1 158 505 £

1 443 295 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná historická farma s pozemkem 13 ha, na kterém se nacházejí olivovníky, oplocený výběh pro koně, pastviny a lesy se nachází jen 5 minut od centra města Quercianella se všemi potřebnými vybaveními a pouhých 15 minut od moře a od města Livorno. Farma je zasazena v nádherném kopcovitém terénu s krásnými výhledy do okolní přírody. Užitná plocha domu činí 350 m2. Přízemí je složeno z velké kuchyně se starou zachovalou troubou, otevřeného dvojitého obývacího pokoje rozděleného vyzděnými oblouky, jídelny, 2 ložnic s vlastními koupelnami, pracovny, koupelny a prádelny. Do prvního patra vede vnitřní i vnější schodiště. Zde najdete vstupní halu, kuchyni s přístupem na velkou panoramatickou terasu, obývací pokoj, 2 ložnice a 2 koupelny. Díky dvojitému přístupu lze tak dům používat jako rodinné sídlo, nebo dva samostatné celky. Quercianella je malé přímořské letovisko ležící jižně od Livorna. Jeho dominantou je zámek Sonnino stojící na vysokém útesu. Členité pobřeží nabízí mnoho okouzlujících romantických zátiší a poskytuje prostor pro soukromé koupání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247