Zpět na výpis

Okouzlující samostatný dům nedaleko ledovce Mallnitz

4
ID: AT0179

Prostorný, samostatně stojící dům na prodej ve skvělé poloze jen 5 minut jízdy od sjezdovek a centra města Mallnitz v Korutanech...

Čtěte více

10 537 590 Kč

399 000 €

361 161 £

481 454 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný, samostatně stojící alpský dům se nachází 5 minut jízdy od města Mallnitz a jen 5 minut chůze od lyžařského areálu Ankogel. Skvělá příležitost bez povinného pronájmu!

POLOHA: Mallnitz se nachází v nadmořské výšce cca. 1200 metrů nad mořem v krásném národním parku Vysoké Taury. V zimě nabízí Mallnitz asi 12 km značených sjezdovek a hrstkou freeridingových terénů. Areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce 1 266 až 2 626 m, takže je zde jistota sněhu. Je zde také asi 20 km běžeckých tratí a další možnosti pro zimní turistiku. V létě je tato oblast ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a horolezectví, ale alpské potoky a jezera zvou také k raftingu nebo kaňoningu. Mallnitz je živá vesnice s bazénem, ​​obchody, restauracemi, hotely a železniční stanicí. Nemovitost se nachází v klidné ulici a v blízkosti domu začínají turistické a cyklistické stezky. Kromě lyžařské oblasti Mallnitz je možné také lyžovat ve 20 km vzdálené lyžařské oblasti Moltaller Gletscher s 17 km sjezdovek, kde je se lyžuje na ledovci. Středisko je vysoko položené, a proto je zde možné lyžovat téměř po celý rok.

NEMOVITOST: Dům má 2 podlaží a nabízí asi 200 m2 obytné plochy. Kromě toho je v suterénu více než 100 m2 prostoru. Celková plocha pozemku je 1391 m2 a zahrnuje velkou zahradu s dřevěnou chatou používanou jako sklad, garáž a samostatné venkovní parkoviště. Dům byl postaven v roce 1992 z vysoce kvalitních materiálů a je zařízen spotřebiči Miele v kuchyni, v koupelnách byly použity komponenty značky Villeroy & Bosch. V přízemí najdete prostornou kuchyň, ložnici s koupelnou, samostatné WC a velmi prostorný obývací pokoj s kachlovými kamny. Z obývacího pokoje je přístupná velká, krytá terasa s krásným výhledem na hory. V prvním patře jsou dvě pohodlné ložnice, koupelna a další balkon. Kromě toho je zde ještě „apartmá“ skládající se ze dvou pokojů s vlastní koupelnou - ideální prostor pro hosty nebo k pronájmu. Podkroví lze přestavět. Ve sklepě je lyžárna s vysoušeči pro 5 párů lyžařských bot, prádelna, krb a technická místnost.

POUŽITÍ : Tato nemovitost má velkou výhodu v tom, že ji lze využívat buď jako trvalé bydliště, nebo jako rekreační nemovitost bez povinnosti pronájmu. Tento typ nemovitosti je v Rakousku velmi vzácný a má mimořádnou hodnotu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247