Zpět na výpis

Okouzlující lyžařské apartmány ve středisku Kals-Matrei

1-2
ID: AT0165

Půvabné lyžařské apartmány ve východotyrolském středisku Matrei jsou určené k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím a nabízejí zajímavý výnos okolo 5-6%...

Čtěte více

8 341 850 Kč - 12 002 850 Kč

319 000 € - 459 000 €

284 055 £ - 408 719 £

387 831 $ - 558 038 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme nový projekt půvabných lyžařských apartmánů v hezkém středisku Matrei ve východním Tyrolsku. Apartmány leží jen 7 minut chůze od sjezdovek a nabízejí vynikající investiční výnos.

POLOHA : Tento malý projekt bude stát ve výhodní části obce, přesně mezi centrem města a sjezdovkami. Dolní stanice lanovky Goldried je jen 7 minut chůze od projektu, dva supermarkety jsou přes ulici a mnoho restaurací a obchodů leží v blízkém okolí. Lyžařská oblast Kals-Matrei se nachází v srdci národního parku Hohe Tauern ve východním Tyrolsku. Je obklopena působivými horskými vrcholky tyčícími se do výšky více než 3 000 metrů, včetně Großvenediger a Großglockner, tedy nejvyšších hor v Rakousku. Matrei je největší obcí v regionu a hlavní destinací pro turisty, kteří chtějí navštívit národní park, který si svou popularitou získal díky nedotčené a přirozené atmosféře. Lyžařská oblast se nachází v nadmořské výšce 1 020 až 2 422 metrů a má 43 km sjezdovek. Středisko nabízí v zimě také pěší turistiku a sáňkování. Je to také oblíbená destinace na jaře a v létě, a to především díky nespočtu turistických a cyklistických stezek a aktivit pro outdoorové nadšence.

Matrei je 2 hodiny od Salcburku a jen 60 km od italských hranic, a proto je zde italský vliv velmi patrný.

O PROJEKTU : V projektu je na prodej pouze 14 bytů, každý s terasou nebo balkonem s nádherným výhledem, většina z bytů má soukromou saunu. Každý byt se prodává s parkovacím místem a nábytkem.

INVESTICE : Lyžařské apartmány nabízejí skvělou kombinaci vlastního užití a profesionálního pronájmu s velmi atraktivním výnosem z výnosu 5-6%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247