Zpět na výpis

Okouzlující lyžařské apartmány ve středisku Kals-Matrei

1-2
ID: AT0165

Půvabné lyžařské apartmány ve východotyrolském středisku Matrei jsou určené k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím a nabízejí zajímavý výnos okolo 5-6%...

Čtěte více

3 941 825 Kč - 12 477 915 Kč

145 000 € - 459 000 €

131 583 £ - 416 528 £

171 854 $ - 544 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme nový projekt půvabných lyžařských apartmánů v hezkém středisku Matrei ve východním Tyrolsku. Apartmány leží jen 7 minut chůze od sjezdovek a nabízejí vynikající investiční výnos.

POLOHA : Tento malý projekt bude stát ve výhodní části obce, přesně mezi centrem města a sjezdovkami. Dolní stanice lanovky Goldried je jen 7 minut chůze od projektu, dva supermarkety jsou přes ulici a mnoho restaurací a obchodů leží v blízkém okolí. Lyžařská oblast Kals-Matrei se nachází v srdci národního parku Hohe Tauern ve východním Tyrolsku. Je obklopena působivými horskými vrcholky tyčícími se do výšky více než 3 000 metrů, včetně Großvenediger a Großglockner, tedy nejvyšších hor v Rakousku. Matrei je největší obcí v regionu a hlavní destinací pro turisty, kteří chtějí navštívit národní park, který si svou popularitou získal díky nedotčené a přirozené atmosféře. Lyžařská oblast se nachází v nadmořské výšce 1 020 až 2 422 metrů a má 43 km sjezdovek. Středisko nabízí v zimě také pěší turistiku a sáňkování. Je to také oblíbená destinace na jaře a v létě, a to především díky nespočtu turistických a cyklistických stezek a aktivit pro outdoorové nadšence.

Matrei je 2 hodiny od Salcburku a jen 60 km od italských hranic, a proto je zde italský vliv velmi patrný.

O PROJEKTU : V projektu je na prodej pouze 14 bytů, každý s terasou nebo balkonem s nádherným výhledem, většina z bytů má soukromou saunu. Každý byt se prodává s parkovacím místem a nábytkem.

INVESTICE : Lyžařské apartmány nabízejí skvělou kombinaci vlastního užití a profesionálního pronájmu s velmi atraktivním výnosem z výnosu 5-6%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247