Zpět na výpis

Okouzlující kamenná vila s výhledem na moře, Omiš

4 ano 10m
ID: CH0055

Okouzlující vila s vířivkou a výhledem na moře umístěná přímo na pláži nedaleko Omiše...

Čtěte více

38 167 500 Kč

1 500 000 €

1 262 779 £

1 688 827 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou tradiční vilu nedaleko Omiše, která je umístěna v exkluzivní poloze v malé zátoce přímo na krásné pláži a nedaleko známých oblázkových pláží v oblasti Ruskamen. Vila je obklopena zahradou s olivovníky a citroníky a pelargóniemi. Užitná plocha této nemovitosti činí 369 m2 a skládá se ze suterénu, přízemí, prvního patra a podkroví. Dům má krásné velké kryté terasy s úžasným posezením a dech beroucím výhledem. K dispozici je také letní kuchyně s venkovním grilem a velká nová vířivka na hlavní terase. Hned u vchodu do domu se nachází masážní místnost. V přízemí se nachází kuchyň, jídelna, toaleta pro hosty, koupelna a 2 prostorné ložnice. K dispozici je také pěkné studio s kuchyní, toaletou a ložnicí. V prvním patře je prostorný obývací pokoj s krbem a krásným výhledem na moře. Dále zde najdete kuchyň, jídelnu a 1 ložnici. Každý pokoj je klimatizovaný. Nachází se zde i velká terasa, ideální pro relaxaci s krásným výhledem na moře. V podkroví je možnost 4 přistýlek. Můžete si také odpočinout u stolního fotbalu, nebo kulečníku, vyzkoušet jízdu na kajaku nebo si jen užívat krásný výhled na moře.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247