Zpět na výpis

Okouzlující kamenná usedlost s nádherným výhledem, Lunigiana

3
ID: IT0506

Okouzlující historická kamenná usedlost se zachovalými dobovými prvky s krásnou rozlehlou zahradou a nádherným výhledem na krajinu severního Toskánska…

Čtěte více

12 785 850 Kč

495 000 €

444 710 £

562 857 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Ke koupi je nabízena okouzlující kamenná usedlost z počátku 18. století s rozlehlou zahradou a s úchvatným výhledem na Apuánské Alpy a Apeniny. Nemovitost se nachází v oblasti Lunigiana v severním Toskánsku. Tato nádherná nemovitost leží na okraji malebné středověké vesničky, která se nachází jen 6 km, tedy zhruba 15 minut jízdy, od nejbližšího města Fivizzano, kde najdete místní obchody, restaurace a další zázemí včetně bank a pošty. Výhled z vesničky i z nabízené nemovitosti je nádherný a rozprostírá se přes zelená vlnitá údolí až k Alpám. Dům datuje svůj vznik do 18. století a nalézá se v něm mnoho původních prvků včetně kamenných dveřních zárubní, starobylých dřevěných dveří, stropních trámů z kaštanového dřeva a původního vnitřního dvorku s kamenným dlážděním, kde v minulosti místní obyvatelé sušili kaštany a pšenici. Hlavní budova se rozprostírá na třech podlažích. V přízemí najdeme plně vybavenou kuchyni, jídelnu s krbem, koupelnu, pokoj, který může být používán jako další ložnice, a prostornou obývací místnost, odkud vedou dveře na dvorek a zahradu. V prvním podlaží se nacházejí dvě ložnice s dvoulůžkem. Ve sklepním prostoru pak najdeme 3 místnosti, z nichž jedna má klenutý strop, které nabízejí příležitost pro budoucí adaptaci. K nabízené nemovitosti dále patří dvouposchoďová přístavba připojená k hlavnímu domu, ve které se nacházejí dvě místnosti, každá na jednom podlaží. Tato budova je v současnosti používána jako zásobárna a je vhodná k adaptaci. Najdeme v ní ovšem plně restaurovanou koupelnu se saunou. Součástí nemovitosti je ještě další přístavek s vlastní zahradou, který je v současnosti používán jako úložiště. Sestávající z místnosti v přízemí a pokoje v prostoru mezzaninu na prvním podlaží. Tato budova by mohla být přetvořená na obytný prostor nebo na stylové umělecké studio. Venku na dvorku najdeme starou pec na pizzu. Ze dvorku se také dostaneme do soukromé kaple, která je věrnou připomínkou starých časů. K nemovitosti náleží prostorná zahrada, která má téměř zcela rovný terén. Najdeme zde krásnou pergolu s panoramatickým výhledem, která se výborně hodí pro venkovní občerstvení. Terén zahrady by byl vhodný i pro vybudování bazénu. Lunigiana je prosperující a pohostinnou oblastí Itálie, kde se zdá, jako by se zastavil čas. Krajina si zde uchovala svoje původní kouzlo. Najdeme zde mnoho fascinujících hradů, středověkých kostelů, typických středověkých vesniček a mnoho dalších pozoruhodných památek. Dlouhé toskánské písčité pláže jsou vzdálené pouze 30 minut jízdy a krásné Cinque Terre je snadno dosažitelné autem nebo po místní železnici. Pro milovníky lyžování je nejbližší lyžařské letovisko vzdálené jen 40 minut jízdy. Mezinárodní letiště v Pise je dostupné autem v rámci jedné hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247