Zpět na výpis

Okouzlující dům v Provence

4 ano 5 000m
ID: FR0065

Tradiční dům v Provence blízko pobřeží a s krásným výhledem do okolí…

Čtěte více

9 219 600 Kč

360 000 €

316 738 £

408 688 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Kouzelný dům se nachází v jižní části velmi malebného městečka Bornes-Les-Mimosas, které leží v Provence jen 4 km od Le Lavandou a 5 km od pláží. Dům je umístěm v historické zástavbě, kde je pouze pěší zóna. Možnost parkování pouze 50 metrů od domu. Dům má tři poschodí, každé o ploše 40 m², a je rozdělen na 2 apartmány, každý se samostatným vchodem. Menší apartmán se nachází ve sníženém přízemí a sestává z kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. Druhý, větší, apartmán se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, komory a 3 ložnic. Je zde také menší balkon, ze které se naskýtá úchvatný výhled na okolní střechy a na moře. Oba byty jsou velmi vkusně zařízeny v typickém provensálském stylu. Bornes-Les-Mimosas je krásné, středověké městečko s kouzelným výhledem na moře. Ideální místo pro milovníky typického provensálského bydlení ve velmi dostupné vzdálenosti od moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247