Zpět na výpis

Okouzlující dům v Gaskoňsku, Armous et Cau

3
ID: FR0056

Vesnický dům s výhledem na zvlněnou gaskoňskou krajinu…

Čtěte více

7 681 211 Kč

280 900 €

254 505 £

331 030 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

K domu vede 200 m dlouhá soukromá příjezdová cesta lemovaná stromy. Dům s krásným výhledem na zvlněnou gaskoňskou krajinu stojí na samotě a nemá žádné nejbližší sousedy. Do domu se vstupuje původními dveřmi. Dům se skládá z prostorného obývacího pokoje s krbem, prosluněné zimní zahrady, která nabízí nádherný výhled do krajiny. Dále je zde hala, WC a moderní sprchový kout, kuchyně s jídelnou, odkud vedou posuvné balkonové dveře na částečně krytou terasu. K dispozici jsou 3 ložnice v patře, největší z nich má sníženou světlou výškou. Z této ložnice je přístup na půdu, kde by bylo možné dobudovat koupelnu. S domem je spojená sílna a stodola nebo garáž či seník s otevřeným prostorem. Za garáží je nádvoří se 4 kójemi pro koně. Na pozemku je také malý jednopodlažní dům s 5 pokoji, WC a sprchovým koutem, domek sice vyžaduje celkovou rekonstrukci, ale nabízí možnost vytvořit zde prostor na ubytování hostů. Pole jsou oplocena elektrickými ohradníky. Nemovitost se nachází nedaleko města Marciac (cca 20 min), nejbližší pekařství je asi 10 minut jízdy buď v Bassoues nebo v Beaumarchès. Nejbližší letiště v Tarbes-Lourdes je vzdálené 1 hodinu a 10 minut, Bordeaux je 2 hodiny daleko, lyžování v Pyrenejích asi 1 hodinu a 30 minut a pobřeží Atlantiku asi 2 hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247