Zpět na výpis

Okouzlující čtyřhvězdičkový hotel, Filzmoos

17
ID: AT0064

Atraktivní hotel se nalézá v ideálním místě pro zimní i letní dovolenou – ve slunné poloze přímo u vleků a v docházkové vzdálenosti od centra alpského městečka Filzmoos...

Čtěte více

49 172 000 Kč

1 900 000 €

1 677 195 £

2 226 791 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Filzmoos je jedním ze středisek lyžařské oblasti amadè a malebným městečkem, které nabízí potřebnou infrastrukturu a dechberoucí horská panoramata během vycházek po okolí – je turisticky atraktivním místem téměř po celý rok. Z Filzmoos je skvělá návaznost do dalších lyžařských středisek jako Altenmarkt/Zauchensee, Flachau, Schladming/Planai a Obertauern nebo do Salzburku a na letiště. Z hotelu v moderním venkovském stylu, který stojí ve výšce 1 057 m.n.m, dojdete za chvilku ke sjezdovkám i do centra města. Při stavbě hotelu byl kladen velký důraz na kvalitu a provedení a může se pochlubit špičkovým vybavením a zařízením, které odpovídá čtyřhvězdičkovému hotelu. Postaven byl v roce 1975 a o dvacet let později byl rozšířen. Hotel se rozkládá na ploše 1 070 m2 (plus suterén). V hotelu je k dispozici 15 hostovských pokojů a 2 apartmány, dohromady cca 40 – 45 postelí. Dále se v hotelu nachází vstupní hala/recepce, lounge/bar, restaurace a další útulné posezení (cca 130 míst k sezení), sluneční terasa (cca 70 míst k sezení). Nechybí lyžárna a technické prostory a naleznete zde také malou wellness zónu. K dispozici je 20 parkovacích míst přímo u domu a další jsou v bezprostřední blízkosti. Plocha pozemku je 1 535 m². Tento okouzlující hotel je pečlivě udržovaný a léta dobře spravovaný. Převzetí je možné ihned.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247