Zpět na výpis

Okouzlující apartmány na Costa del Sol, Benahavis

3 1 14 000m
ID: SP0541

Okouzlující apartmány umístěné v prostředí ve stylu botanické zahrady na prodej...

Čtěte více

9 564 375 Kč - 17 343 400 Kč

375 000 € - 680 000 €

316 011 £ - 573 032 £

437 069 $ - 792 551 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherné luxusní apartmány se nacházejí v jené z nejexkluzivnějších oblastí Benahavis -i La Reserva de Alcuzcuz, (Malaga), a jsou umístěny v prostředí plném svěží zeleně, které bylo pečlivě navrženo ve stylu botanické zahrady. Botanic je jedinečný rezidenční projekt, který byl vytvořen v souladu s kritérii udržitelnosti, ekologie a bioklimatické architektury. Budovy jsou postavené na různých úrovních terénu a poskytují mimořádné panorama do okolního prostředí. Výstavba se skládá z 92 světlých a prostorných moderních bytů se 3 ložnicemi, obývacím pokojem s integrovanou kuchyní a velké terasy směřující na jih. Apartmány jsou umístěny ve 4podlažních budovách. Ty jsou korunovány moderními a prostornými střešními byty s velkolepými solárii, odkud si můžete užívat slunečných paprsků od rána až do večera. Apartmány byly navrženy jako prostorné byty, které překračují současné tržní standardy. Všechny jsou opatřeny vysoce kvalitními a moderními povrchovými úpravami, jako např. Krémově zbarvený mramor, kvalitní dlažba ve všech koupelnách,velké prosklené dveře na terasu, špičkové kuchyňské spotřebiče a sanitární vybavení, LED osvětlení, klimatizace a vyhřívané podlahy v koupelnách. V ceně je zahrnuta i soukromá garáž a sklad. Stavba stále pokračuje a jejím cílem je vytvoření rozsáhlého botanického komplexu. Projekt Botanic byl vytvořen v souladu s kritérii udržitelnosti a architektury šetrné k životnímu prostředí. Apartmány mají minimální spotřebu energie a chrání životní prostředí využíváním solárních panelů a vysoce kvalitní tepelnou a zvukovou izolací. La Reserva de Alcuzcuz má výjimečnou polohu. Nachází se na silnici Ronda, mezi golfovými hřišti La Quinta a Los Arqueros Golf. S výsadní polohou na vysokém kopci nabízí úžasný panoramatický výhled na golfové hřiště Los Arqueros, moře a přírodní krásy okolí. Jde o velmi klidné místo, kde si můžete vychutnávat nejen západy a východy slunce, ale i navštívit přilehlá letoviska a okusit místní vynikající gastronomii. Navštívit můžete Benahavis, Marbella, Puerto Banús nebo nové San Pedro Boulevard. Botanická oblast je místem, kde vládne klid přitom to nejlepší v oblasti zážitků a aktivit je dostupné do 5 km v v Marbelle.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247