Zpět na výpis

Nový rezort v Lido di Jesolo 500m od pláže

2
ID: IT0885

Luxusní zbrusu nové přímořské apartmány v Lido di Jesolo

Čtěte více

5 315 875 Kč - 8 406 500 Kč

215 000 € - 340 000 €

185 325 £ - 293 073 £

227 252 $ - 359 375 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V blízkosti Piazza Aurora, jen asi 500m od pláže vzniká tento elegantní projekt stylových apartmánů se společným bazénem a relaxační zónou.

LOKALITA: Lido di Jesolo je oblíbené letovisko na severu Itálie v oblasti Benátska. Rezort je vyhlášený především pro nekonečné možnosti zábavy, dlouhou promenádu plnou obchodů lemující velké písčité pláže a noční život. Je tak ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i starší i mladší páry hledající aktivní dovolenou a odpočinek na pláži. Z Lido di Jesolo se jednoduše dostanete do Benátek. Z Prahy sem dojedete za asi 9 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Projekt bude sestávat se dvou budov, mezi kterými bude umístěn bazón s příjemným prostorem pro lehátka. V každém bloku bude pouze 11 apartmánů. K prodeji jsou nabízeny apartmány různých velikostí s 1 nebo 2 ložnicemi, včetně penthousů. V ceně apartmánu je vždy zahrnuto parkovací místo a je možné dokoupit sklípek. Apartmány budou vybaveny moskytiérami, klimatizací a alarmem. Budou postaveny dle nejnovějších ekologických předpisů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528