Zpět na výpis

Apartmány v novém exoticky pojatém rezortu v Lido di Jesolo

2
ID: IT0793

Nový rezort jen pár kroků od pláže s bazénem

Čtěte více

6 978 150 Kč

270 000 €

234 017 £

325 610 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pár kroků od pláže v příjemné rezidenční čtvrti v Lido di Jesolo je ve výstavbě tato luxusní rezidence v exotickém stylu s palmovým patiem a bazénem. Zde nabízíme k prodeji komfortními apartmány v nadčasovém stylu.

K dispozici jsou jednak apartmány v přízemí skládající se z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny a zahrady, jednak apartmány v prvním patře s obývacím pokojem s kuchyní, 2 ložnicemi, 2 koupelnami a terasou. Ceny začínají od EUR 270 000 za přízemní jednotky.

V areálu resortu mohou majitelé využívat velký bazén, jacuzzi a prostornou relaxační zónu. Vysoké stromy a skály doplní pocit přirozenosti celého projektu. Každý apartmán bude mít k dispozici také parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247