Zpět na výpis

Nový projekt u Lago Lugano

2
ID: IT0026

Čtěte více

7 239 400 Kč

280 000 €

249 548 £

325 103 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový developerský projekt u Lago Lugano na pomezí švýcarských hranic a jen 80km od alpských lyžařských středisek. Byty Aurora 1,2 a 3 mají výměru 80m2 a rozložení 3+KK s výhledy na jezero a do hor. Součástí bytu je i garáž. Vybavení všech bytů je moderní a velmi luxusní včetně vlastních solárních panelů. Byty se nachází blízko městečka Porlezza, které nabízí veškerou vybavenost a jen 15 jízdy autem od kosmopolitního města Lugano známého pro své skvělé nákupní možnosti. V Luganu je také mezinárodní letiště a další 3 mezinárodní letiště v okolí Milána jsou 100km po dálnici. Doba jízdy z Prahy je 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247