Zpět na výpis

Nový projekt Silvretta Montafon

ID: AT0036

Nové apartmány s luxusním vybavením ve známém rakouském středisku s nejlepšími sněhovými podmínkami až do května plně spravované čtyřhvězdičkovým hotelem.

Čtěte více

7 500 000 Kč - 21 789 000 Kč
 277800 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto zajímavé nové apartmány vznikají v centrální poloze Gashurnu s pěkným výhledem na hory a jen 300km od lanovky, která Vás vyveze přímo na sjezdovky jednoho z rakouských středisek se 240km sjezdovek, které je vyhlášené mezi milovníky off-piste a také jedněmi z nejlepších sněhových podmínek během celé sezóny s lyžováním až do konce dubna.Tyto designové apartmány se prodávají plně vybavené a kupující si může vybrat z několika typů designového nábytku. Použité materiály jsou velmi kvalitní. Většina apartmánů má i vlastní saunu. Apartmány musí být během roku pronajímány, s možností vlastního užití až 6 týdnů. Pronájem bude zajištěn a celý resort bude spravován zavedeným 4-hvězdičkovým hotelem, takže se budoucí vlastníci nemusí o nic starat. V objektu je i restaurace a spa. V podzemí je parkování (cena parkovacího místa je 20 000 EUR).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247