Zpět na výpis

Nový projekt na Mallorce s československým managementem

4 400m
ID: SP0518

Zcela nové moderní vily na prodej na Mallorce v lokalitě jen pár metrů od písečné pláže a azurového moře...

Čtěte více

14 124 000 Kč

550 000 €

477 388 £

663 254 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt nových vil bude postaven v pěkné, klidné lokalitě jen pět minut chůze od moře a od široké písečné pláže na okraji městečka Sa Ràpita na Mallorce. Veškerá občanská vybavenost jako obchody nebo restaurace jsou v docházkové vzdálenosti od pozemku. Letiště v Palma de Mallorca je vzdálené jen cca 35 minut jízdy autem. Vily budou postaveny ve vysokém standardu zhruba během 6 až 10 měsíců. Pokud kupující bude financovat celou stavbu již od začátku, je cena za dům včetně pozemku 550 000 EUR. Pokud kupující koupí dům až po jeho dostavbě, pak je cena 690 000 EUR. V současné době je v projektu možné zohlednit klientské změny. Vily budou mít plochu 207 m² s pozemkem o velikosti cca 450 m². Každá vila bude dispozičně rozdělena na obývací pokoj, kuchyň, 4 ložnice a 3 koupelny. Na přání zákazníka je možné dobudovat bazén, vířivku nebo terasu. Celý projekt je postaven v režii developera s československým managementem, který se specializuje nejen na výstavbu a prodej nemovitostí, ale i na jejich pronájem, proto je možné, aby se následně staral i o pronájem vily, pokud by klient měl zájem nemovitost v době své nepřítomnosti pronajímat. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247