Zpět na výpis

Nový projekt moderních apartmánů u moře, Punta Prima

2-3 1 ano 50m
ID: SP0445

Nové byty přímo u pláže v novém rezidenčním komplexu v Punta Prima na Costa Blanca…

Čtěte více

3 834 000 Kč - 4 887 000 Kč
142 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové apartmány s jedinečnou polohou v první linii na pláži se nacházejí v Punta Prima. Byty mají buď dvě ložnice, které jsou v nabídce od 142 000 Euro, nebo tři ložnice, které jsou za cenu od 181 000 Euro. Apartmány mají dvě koupelny. K dispozici jsou společné zahrady, společný bazén nebo tenisové kurty. V ceně je zahrnuta garáž a úložný, skladovací prostor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247