Zpět na výpis

Nový projekt designových apartmánů v Lido di Jesolo s bazénem

2 1
ID: IT0701

Nový projekt luxusních apartmánů v Lido di Jesolo za výbornou cenu

Čtěte více

5 080 790 Kč

209 000 €

173 821 £

237 121 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V Lido di Jesolo, blízko Piazza di Aurora nedaleko pláže a obchodů nabízíme k prodeji luxusní apartmány v nového exkluzivního projektu, který je ve výstavbě a měl by být dokončen v druhé polovině roku 2020. Je možné zakoupit jeden z apartmánů v přízemí, v prvním nebo druhém patře. Každý bude mít verandu nebo balkón s pěkným výhledem. Apartmány budou mít prostorný obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice a koupelnu a dále pak jedno parkovací místo. Celková výměra obytné plochy asi 75m2. K rezortu bude patřit krásný bazén s relaxační zónou a lehátky.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528