Zpět na výpis

Nový projekt apartmánů propojený s wellness centrem, Mariapfarr

1-3 ano
ID: AT0068

Jedinečný projekt nových apartmánů ve sluncem zalitém Mariapfarr se skvělou dostupností ke sjezdovkách a s přímým vstupem do wellness centra...

Čtěte více

3 383 388 Kč - 12 588 755 Kč

132 500 € - 493 000 €

116 943 £ - 435 115 £

150 997 $ - 561 822 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nový projekt 41 rekreačních apartmánů, který vznikne přestavbou stávajícího hotelu, se nachází ve městečku Mariapfarr v nadmořské výšce 1119 m v biosférické rezervaci Lungau. Městečko Mariapfarr je dlouhodobě považováno za nejvíce slunečné místo v Rakousku. Projekt vyroste přímo v centru Mariapfarru, přímo u objektu jsou obchody. Hned za objektem je kostel, kde vznikla klasická koleda Tichá noc. Na tento kostel mají výhled ty nejmenší apartmány, ostatní apartmány mají výhled na jih do údolí, kde se doširoka otevírá nádherné panorama. Hned u objektu je i svah pro sáňkování dětí a fotbalové hřiště. Zimu si užijete v nejbližším lyžařském středisku Fanningberg s 30 km sjezdovek, které je vzdálené jen pár minut jízdy autem. Dobře dostupné jsou i další lyžařské oblasti v okolí jako Großbeck – Speierech (50 km sjezdovek), Sankt Margarethen im Lungau s napojením na oblast Katschberg (70 km sjezdovek) nebo Obertauern (100 km sjezdovek). V létě naopak můžete vyrazit po místních turistických trasách nebo na 18-jamkové golfové hřiště v blízkém Sankt Michael im Lungau. Projekt apartmánového hotelu s atraktivním výnosem bude spravován a pronajímán renomovanou a v rakouských Alpách zavedenou agenturou. Vlastní užití je možné až na 8 týdnů. Apartmány budou prostorově velkorysé, přitom útulné a také velmi světlé. Při stavbě bude dbáno na kvalitu zpracování, použitých materiálů a povrchových úprav. Stavba bude představovat kombinaci moderní architektury a klasických alpských prvků. Plochy apartmánů se pohybují od 35 do 90 m². Některé z nich mají navíc balkon/terasu, zahrádku nebo možnost parkování v podzemní garáži. Vybavení apartmánu je v ceně. Dále je budova vybavena recepcí, prádelnou, konferenční místností, lyžárnou, místností pro ukládání kol nebo vinným sklípkem. Možnost objednávky snídaní a ochutnávky regionálních specialit s donáškou až do apartmánu. V objektu je také restaurace. Pomyslnou třešničkou na dortu je přímý vstup zateplenou chodbou do přilehlého obecního wellness centra se saunami (finská sauna, infra kabiny), vířivkou, 2 venkovními bazény, masážemi, ordinací praktického lékaře, fyzioterapeutickými službami, posilovnou nebo bistrem. Ceny od 132 500 EUR do 493 000 EUR včetně vybavení. Projekt bude hotov v červenci 2019. Pro více informací nás kontaktujte. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI RK.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247