Zpět na výpis

Nový projekt alpských chaletů a apartmánů v Raurisu

1-3
ID: AT0037

Půvabné nové chalety a apartmány na prodej v Raurisu blízko vleků a sjezdovek a zároveň blízko centra města...

Čtěte více

5 128 974 Kč - 12 222 360 Kč
189 962 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento projekt nových chaletů a apartmánů vytváří autentickou rakouskou vesničku na pozadí majestátních vrcholků Alp v malebném údolí Raurisertal perfektně splývající s půvabnou obcí Rauris. Projekt se může pochlubit skvělou polohou – jen pár minut jak od centra obce, tak především od sjezdovek. Větší lyžařské oblasti jako je Zell am See, Kaprun nebo Gastein jsou vzdálené jen cca 30 minut jízdy. Celkem se jedná o 46 samostatných chaletů a 12 apartmánů, které se budou nacházet v hlavní budově, kde bude také restaurace, recepce nebo lyžárna. Výstavba začne v březnu 2017 a plánuje se, že bude dokončena ještě před Vánocemi téhož roku. Navzdory klasickému alpskému stylu projektu budou při stavbě použity moderní technologie a kvalitní materiály včetně nejnovějších trendů. Všechny domy a byty budou mít podlahové vytápění ve všech místnostech a budou kompletně vybaveny, a to včetně kuchyňské linky, spotřebičů, televize, nábytku nebo zahradního či balkonového nábytku. Chalety pojmou 4 až 6 osob a budou k dispozici buď se 2 nebo se 3 ložnicemi a se 2 nebo se 3 koupelnami. V nabídce bude i několik chaletů s vlastní saunou. Apartmány jsou nabízeny buď pro 2 osoby s 1 ložnicí, 1 koupelnou a balkonem nebo pro 4 osoby se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a balkonem nebo se 2 ložnicemi, 2 koupelnami, s balkonem a navíc ještě se saunou. Každý chalet i každý apartmán má k dispozici parkovací místo. V celém areálu je možné využívat volného připojení na internet. Celý objekt bude spravován správcovskou agenturou, která se bude starat nejen o objekt, ale především i o pronájmy. Jedná se o skvělou investici, navíc s možností využívání nemovitosti i pro samotného majitele. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI REALITNÍ KANCELÁŘI!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247