Zpět na výpis

Nový luxusní ski-in ski-out střešní apartmán, Brixen im Thale

3
ID: AT0105

Zbrusu nový luxusní ski-in ski-out střešní apartmán bez povinnosti pronájmu, s krásným výhledem, v srdci lyžařské oblasti Wilder Kaiser, Brixen im Thale…

Čtěte více

49 603 785 Kč

1 923 000 €

1 727 512 £

2 170 084 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Ke koupi je nabízen zbrusu nový ski-in ski-out dvoupodlažní střešní apartmán v krásném tyrolském městě Brixen im Thale v srdci rozsáhlé lyžařské oblasti Wilder Kaiser v rakouských Alpách. Tento stylový mezonetový apartmán najdete na horních dvou podlažích malé budovy, kde se bude nacházet pouze 7 dalších bytových jednotek. Tato lyžařská nemovitost se nachází na skvělém místě. Bude mít plný charakter ski-in ski-out s přímým přístupem na sjezdovky, které jsou součástí širší oblasti SkiWelt a také bude nedaleko centra Brixenu a veškerého jeho zázemí. Je to klidná rezidenční oblast a skvělé výchozí místo pro letní i zimní pěší turistiku a další sporty. Proslulé letovisko Kitzbühel je vzdálený jen krátký kus cesty autem. Nabízený apartmán má povrch o rozloze 182 m² a dalších 103 m² zaujímá terasa orientovaná na jihozápad nabízející úžasný výhled na okolní Kiztbühelské Aply. Tato terasa je ideálním místem pro odpočinek a venkovní občerstvení. Vnitřní prostor má velmi promyšlené rozvržení, které akcentuje nadčasovou eleganci a maximální komfort. Na dolním podlaží najdete světlý vzdušný a prostorný otevřený obývací prostor s moderní kuchyní. V horním podlaží se nacházejí tři ložnice a dvě koupelny. Apartmán je vybaven kvalitními dubovými podlahami, okny sahajícími od podlahy až ke stropu, špičkovými spotřebiči a nejnovějšími technologiemi. Podzemní garáž je možné zakoupit za 22.000 € nebo je možné zakoupit venkovní parkovací stání za 12.500 €. Nabízený apartmán má vzácný statut nemovitosti bez povinnosti pronájmu, a tak se může její budoucí vlastník o jejím použití sám rozhodnout. V případě pronajímání bude jistě přinášet atraktivní investiční výnos. Brixen im Thale je od Prahy vzdálený zhruba 5 hodin a 15 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247