Zpět na výpis

Nový luxusní podkrovní apartmán, St.Johann in Tirol

3
ID: AT0187

Vysoce kvalitní horský apartmán bude umístěn v nově postavené budově v St.Johann in Tirol se skvělou dostupností do lyžařské oblasti Kitzbühel...

Čtěte více

61 146 800 Kč

2 288 000 €

2 089 275 £

2 707 408 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělý podkrovní byt v nově postavené budově v St. Johann in Tirol. Investiční do nemovitost se zajímavým příjmem z pronájmu.

POLOHA: St.Johann in Tirol je dobře vybavené a slunečné město v širokém údolí. Město má perfektní infrastrukturu s mnoha obchody, restauracemi, nemocnicí, poštou a dalšími vymoženostmi. Je také ideálním výchozím bodem pro lyžaře - lyžařským vlekem Harschbichl se napojíte přímo na 180 km sjezdovek lyžařského střediska Kitzbühel. Okouzlující letovisko Kitzbühel je vzdálené pouhých 10 minut jízdy autem.

NEMOVITOST: Tento prostorný apartmán se nachází v centru St. Johann se všemi službami doslova na dosah ruky. Plocha bytu bude 167 m2 a plocha terasy 107 m2. K dispozici bude velkoryse uspořádaný obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnice a 3 koupelny. Interiér bude vybaven otevřeným krbem, dubovými podlahami a dveřmi, technologií chytré domácnosti, designovou kuchyní s nejmodernějšími spotřebiči. Apartmán si lze za příplatek zakoupit také plně zařízený. Objekt by měl být dokončen do poloviny roku 2021.

UŽITÍ: Tato nemovitost nabízí kombinaci vlastního užití majitelem a profesionálního pronájmu se zajímavým příjmem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247