Zpět na výpis

Nový luxusní podkrovní apartmán, St.Johann in Tirol

3
ID: AT0187

Vysoce kvalitní horský apartmán bude umístěn v nově postavené budově v St.Johann in Tirol se skvělou dostupností do lyžařské oblasti Kitzbühel...

Čtěte více

56 422 080 Kč

2 288 000 €

1 940 570 £

2 419 472 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělý podkrovní byt v nově postavené budově v St. Johann in Tirol. Investiční do nemovitost se zajímavým příjmem z pronájmu.

POLOHA: St.Johann in Tirol je dobře vybavené a slunečné město v širokém údolí. Město má perfektní infrastrukturu s mnoha obchody, restauracemi, nemocnicí, poštou a dalšími vymoženostmi. Je také ideálním výchozím bodem pro lyžaře - lyžařským vlekem Harschbichl se napojíte přímo na 180 km sjezdovek lyžařského střediska Kitzbühel. Okouzlující letovisko Kitzbühel je vzdálené pouhých 10 minut jízdy autem.

NEMOVITOST: Tento prostorný apartmán se nachází v centru St. Johann se všemi službami doslova na dosah ruky. Plocha bytu bude 167 m2 a plocha terasy 107 m2. K dispozici bude velkoryse uspořádaný obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnice a 3 koupelny. Interiér bude vybaven otevřeným krbem, dubovými podlahami a dveřmi, technologií chytré domácnosti, designovou kuchyní s nejmodernějšími spotřebiči. Apartmán si lze za příplatek zakoupit také plně zařízený. Objekt by měl být dokončen do poloviny roku 2021.

UŽITÍ: Tato nemovitost nabízí kombinaci vlastního užití majitelem a profesionálního pronájmu se zajímavým příjmem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247