Zpět na výpis

Nový kamenný dům přímo u moře, Drvenik

6 ano 20m
ID: CH0019

Krásný dům se zahradou a úchvatnými panoramatickými výhledy v malé rybářské vesničce na Makarské riviéře…

Čtěte více

29 382 500 Kč

1 150 000 €

1 010 924 £

1 366 564 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný, nově postavený třípatrový dům se čtyřmi apartmány a podkrovním bytem se rozkládá na celkové ploše 550m2. V přízemí se nachází vstupní hala, kuchyně, komora a koupelna. V prvním patře je situován apartmán a garsoniéra s velkou, jižně orientovanou terasou, v druhém patře jsou apartmány dva, rovněž s jižní terasou. V podkroví naleznete luxusní byt o dvou ložnicích s nádhernou terasou o 30 m2 s výhledem na moře a ostrovy, který je určen pro majitele. Všechny byty jsou plně zařízené a vybavené moderním nábytkem, který je součástí nabídky. Při stavbě domu byly použity velmi kvalitní materiály a kuchyně i koupelny mají kamenné prvky. Fasáda domu a plot jsou rovněž z kamene. Za domem je krásná zahrádka s mediteránní vegetací a terasa s grilem. Dům je vybaven centrálním solárním vytápěním. K dispozici je garáž pro dvě auta a další tři parkovací místa.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247