Zpět na výpis

Nový chalet v St. Johann in Tirol

3
ID: AT0209

Luxusní elegantní horský chalet se 3 ložnicemi se nachází v půvabném a dobře vybaveném městečku St.Johann in Tirol. Dům je bez povinného pronájmu...

Čtěte více

65 176 750 Kč

2 650 000 €

2 247 009 £

2 824 684 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento chalet je součástí nedávno postaveného projektu s pouze třemi zcela samostatnými chalety. Každý chalet má vlastní pozemek a nachází se v klidné, mírně vyvýšené poloze v St. Johann in Tirol velmi blízko sjezdovek.

POLOHA: St. Johann in Tirol je příjemné městečko s kvalitní občanskou vybaveností. Na okraji města se nachází lanovka Harschbichl I, která vás vyveze přímo do lyžařského areálu SkiStar s více než 40 km sjezdovek, je vzdálena asi 12 minut chůze. SkiStar St. Johann je skvělou lyžařskou oblastí pro úžasné rodinné dovolené, místní terény jistě nadchnou lyžaře všech úrovní. Navíc středisko Kitzbüheler Alpen (asi 130 km sjezdovek) je vzdálené pouhých 15 minut jízdy autem a další středisko SkiWelt Wilder Kaiser (280 km sjezdovek) je vzdálené jen 10 minut autem. Díky své poloze je městečko St.Johann plné slunečního svitu. Kromě lyžování najdete v bezprostředním okolí upravené běžkařské tratě, kluziště, skvělé turistické stezky mezi Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser, značené cyklistické stezky, vnitřní a venkovní bazény, tenisové kurty, lanové centrum, boulderingovou tělocvičnu a mnoho dalšího.

NEMOVITOST: Objekt leží na pozemku o rozloze cca 765 m2, plocha domu je cca 208 m2, plus 24m2 garáž a 34m2 přístřešek pro auto. K dispozici je také velká terasa o velikosti 80 m2. Chalet nabízí krásný prostor plný světla a skládá se z otevřeného obývacího prostoru s krbem a luxusní kuchyní Kitchen Club (v hodnotě 60 000 EUR), dále je zde sauna, 3 ložnice a 3 koupelny. Chalet je velice elegantní, na čemž mají podíl vysoce kvalitní materiály a moderní spotřebiče, dubové podlahy a dveře, dřevěné obklady nebo originální kování.

POUŽITÍ: Dům má výjimečný status volnočasové nemovitosti, což znamená, že majitel není povinnen nemovitost pronajímat.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247