Zpět na výpis

Nový byt blízko moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 ano 500m
ID: IT0344

Zcela nový byt v přízemí budovy ležíce jen 500 metrů od moře v Toskánsku v Marina di…

Čtěte více

9 264 600 Kč

360 000 €

311 143 £

400 424 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto zcela nové apartmány se nacházejí ve výborné lokalitě jen 500 metrů od moře v Marina di Massa buď v přízemí nebo v prvním patře elegantní budovy, která je momentálně ve výstavbě. Apartmány (s plochami od 65 m²) se skládají z obývacího pokoje a kuchyně, 2 ložnic a koupelny. Byt v přízemí má malou soukromou zahrádku, byt v prvním patře má zase terasu. K bytům patří garážové stání v suterénu domu.Město Marina di Massa je jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247